Elektryczny pastuch

        

09 Kwi, 2010

Bezpiecznie w ogrodzie

Zamieszczony przez: Majka w: Pies w ogrodzie

Pogodzenie takich rzeczy jak posiadanie psa oraz pięknego ogrodu jest w dzisiejszych czasach jak najbardziej możliwe – a to za sprawą obecnych na rynku elektronicznych, niewidocznych ogrodzeń. Generalnie rzecz biorąc, dbanie o ogród wymaga sporo wysiłku i pracy, a pies te wysiłki bardzo szybko potrafi zniweczyć.

Trzymanie zwierzęcia w kojcu na niewiele się zda, ponieważ prędzej czy później znajdzie ono sposób na to, by się z niego wydostać i narobić wielu szkód. Dlatego też właśnie elektroniczny kojec jest w takiej sytuacji zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem. Zaletą takiego rozwiązana jest to, że nie widzi go ani zwierzę, ani człowiek. Kable układa się pod ziemią i w tym zakresie panuje pełna dowolność.

Nie ma zatem w ogródku żadnych szpecących siatek czy płotów. Pies nie musi takiego kabla w ogóle dotknąć, ażeby otrzymać stosowne ostrzeżenie (z reguły najpierw jest to dźwięk, a dopiero potem impuls). Wyszkolenie w ten sposób pupila powinno zająć zaledwie kilka dni, co jest kolejnym plusem systemu jakim jest nowoczesny pastuch elektryczny z obrożą.


Brak odpowiedzi na "Bezpiecznie w ogrodzie"

Formularz komentarza

Marzec 2019
P W Ś C P S N
« Sty    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Elektryczne pastuchy

dogtra,tresura psa, obroża elektryczna, tresura

petsafe, obroża elektryczna, elektryczny pastuch, tresura psa

innotek, elektryczne obroże, elektryczny pastuch, obroża antyszczekowa

sportdog, elektryczne obroże, elektryczny pastuch, obroża antyszczekowa

pac, elektryczne obroże, elektryczny pastuch, obroża antyszczekowa

niewidzialne ogrodzenie, elektryczna obroża, elektryczny pastuch, kojec dla psa

Elektryczny pastuch

Pies w ogrodzie ? Problem z psem ? Zobacz czym jest elektryczny pastuch dla psa. Elektroniczny kojec dla psa nie ogranicza swobody psom, a skutecznie zabezpiecza ogrody przed psem i kotem. To szybka i skuteczna tresura Twojego psa w domu, w ogrodzie, na wczasach i na spacerze z psem. Elektryczna obroża dla psa to skuteczna i szybka metoda, a tresura psa przynosi doskonałe rezultaty. Sprawdź jak stosowane są elektryczne obroże dla psów.

Kontakt