Elektryczny pastuch

        

28 Maj, 2015

Elektronika dla zwierząt

Zamieszczony przez: Majka w: Pies w ogrodzie|Tresura psa

Zwierzaki dostarczają nam nie tylko przyjemności z tego, że są z nami, ale także wymagają od nas wielu wyrzeczeń. Musimy je wyprowadzać na spacery, karmić, opiekować się nimi. Osoby, które pracują i w ciągu dnia są poza swoim miejscem zamieszkania, powinny zaopatrzyć się w specjalne automatyczne miski na pokarm, fontanny dla zwierząt natomiast dla psów lub kotów przebywających, a w ogrodzie doskonałym rozwiązaniem będzie niewidoczny elektryczny pastuch. Tam gdzie zwierzak zostaje na dłużej sam w domu przydać się może elektroniczna obroża antyszczekowa, a rzeczą absolutnie niezbędną będzie zapewnienie pupilowi odpowiedniej ilości świeżej karmy i wody.

Miska elektroniczna dla psaMiska elektroniczna dla psa pozwala karmić zwierzę nawet wtedy, gdy nie ma nas w domu. Taką miskę programujemy w zależności od rodzaju miski oferowanej przez producenta. Dużym plusem takiego rozwiązania jest to, że pokarm cały czas jest świeży, natomiast w domu nie unosi się dość nieprzyjemny zapaszek suchej karmy, który często wydziela się wtedy, gdy pokarm leży długo rozpakowany. Istnieją różne modele misek różniące się od siebie głownie ilością komór Dużą zaletą miski elektronicznej jest to, że gdy się ubrudzi, można je szybko umyć w zmywarce. Miska przeznaczona jest do karmienia kotów i psów ras mniejszych i średnich.

Miska automatyczna dla psa Dog MateInnym ciekawym produktem jest miska automatyczna z dozownikiem suchej karmy marki DogMate. Ten model pozwala na dostarczanie psu codziennie określonych dawek suchej karmy. Pojemnik mieści 3 kg karmy, co w przypadku małych psów lub kotów starcza na miesiąc karmienia. Warto także wspomnieć o tym, że posiada on specjalne funkcje, np. częstego karmienia, bądź też dotyczące specjalnych diet. W tym modelu części plastikowe podlegają całkowitemu demontażowi, dzięki czemu można łatwo umyć je w zmywarce. Urządzenie pozwala nam na ustawienie serwowania trzech posiłków w ciągu dnia. Możemy także wybrać wielkości posiłków – od 10g wzwyż.

Elektryczny pastuch dla kotaNiewidoczny elektryczny pastuch dla psa i kota staje się coraz popularniejszym urządzeniem wśród właścicieli. O ile elektryczne pastuchy dla psów stanowią liczną ofertę sklepów zoologicznych o tyle elektryczny pastuch dla kota jest rzadkością. Jedną z firm oferującym to urządzenie jest firma PetSafe. Elektryczny pastuch dla kota posiada zminimalizowane rozmiary obroży, a także siłę impulsu dostosowaną do wrażliwości tych zwierząt. Urządzenia te potrafią powstrzymać nawet koty, które lubią uciekać poprzez wysokie drzewa. Służy do tego funkcja ustawiania strefy, która pozwala na ustawienie odległości na jakiej obroża elektryczna będzie reagować.

Warto zapoznać się z ofertą sklepów internetowych ponieważ można znaleźć tam wiele ciekawych rozwiązań ułatwiających życie z psem i kotem.


Brak odpowiedzi na "Elektronika dla zwierząt"

Formularz komentarza

Maj 2020
P W Ś C P S N
« Sty    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Elektryczne pastuchy

dogtra,tresura psa, obroża elektryczna, tresura

petsafe, obroża elektryczna, elektryczny pastuch, tresura psa

innotek, elektryczne obroże, elektryczny pastuch, obroża antyszczekowa

sportdog, elektryczne obroże, elektryczny pastuch, obroża antyszczekowa

pac, elektryczne obroże, elektryczny pastuch, obroża antyszczekowa

niewidzialne ogrodzenie, elektryczna obroża, elektryczny pastuch, kojec dla psa

Elektryczny pastuch

Pies w ogrodzie ? Problem z psem ? Zobacz czym jest elektryczny pastuch dla psa. Elektroniczny kojec dla psa nie ogranicza swobody psom, a skutecznie zabezpiecza ogrody przed psem i kotem. To szybka i skuteczna tresura Twojego psa w domu, w ogrodzie, na wczasach i na spacerze z psem. Elektryczna obroża dla psa to skuteczna i szybka metoda, a tresura psa przynosi doskonałe rezultaty. Sprawdź jak stosowane są elektryczne obroże dla psów.

Kontakt