Elektryczny pastuch

        

28 Lip, 2009

Elektryczny pastuch dla psa

Zamieszczony przez: admin w: Pies w ogrodzie

Elektryczny pastuch dla psa to doskonałe rozwiązanie dla właścicieli psów, które uciekają z działki lub niszczą ogród.

Jeśli masz problem z psem, a Twój zbyt radosny pies niszczy ogrodzenie, kopie doły lub psuje siatkę sprawdź czym jest takie niewidoczne ogrodzenie dla psa, które bardzo często może rozwiązać Twoje problemy szybko i w sposób bezpieczny dla psa. Łatwa tresura psów w tego typu ogrodzeniu powoduje, że tradycyjny kojec dla psa nie będzie już potrzebny.

Rozwiązaniem może być elektryczny pastuch dla psa działający jako niewidoczne ogrodzenie. Inna nazwa tego typu systemów to elektroniczny kojec dla psa. Tego rodzaju wirtualny elektroniczny kojec dla psa  możemy przygotować w ogrodzie na terenie jaki tylko wymyślimy i który wymaga ochrony przed psem. Może być to również cały ogród z idealnym wydzieleniem miejsc zakazanych dla psa takich jak rabaty kwiatowe, oczko wodne czy w końcu miejsce zabaw dzieci.

Zazwyczaj elektryczny pastuch dla psa składa się z:

  • centralki elektronicznego ogrodzenia
  • elektrycznej obroży noszonej przez psa
  • kabla do oznaczenia stref
  • flag ułatwiających tresurę psa

Jeżeli pies podejdzie na określoną odległość od przewodu dostanie się w strefę ostrzegania dźwiękowego. Elektryczna obroża wyda ostrzegawczy sygnał dźwiękowy. Jeżeli pies porusza się dalej w stronę kabla i dostaje się w zasięg kolejnej strefy zwanej strefą impulsu, obroża elektroniczna wyzwala nieprzyjemny impuls elektrostatyczny, który zmusza pupila do opuszczenia terenu poprzez nieprzyjemne napięcie mięśni psa.

Podstawowa tresura psa trwa zazwyczaj od 2 do 14 dni po 15 minut dziennie i nie wymaga specjalistycznej wiedzy w tym zakresie. Z systemem typu elektryczny pastuch dla psa nie szpecisz swojego ogrodu i masz pewność, że jest on bezpieczny.


2 komentarze na "Elektryczny pastuch dla psa"

1 | mój pies

3. września 2010 o 12:05

Avatar

Mój pies na całe szczęście takich rzeczy nie robi i nie muszę się posuwać do tego kroku 😀

2 | Sylwia

3. września 2010 o 15:10

Avatar

Niestety większość psów nieświadomie rujnuje ogród, a niewidoczne ogrodzenie to jak dla mnie rewelacyjne rozwiązanie. Dzięki temu pies nie musi być uwiązany ani nigdzie zamknięty przez cały dzień.

Formularz komentarza

Maj 2020
P W Ś C P S N
« Sty    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Elektryczne pastuchy

dogtra,tresura psa, obroża elektryczna, tresura

petsafe, obroża elektryczna, elektryczny pastuch, tresura psa

innotek, elektryczne obroże, elektryczny pastuch, obroża antyszczekowa

sportdog, elektryczne obroże, elektryczny pastuch, obroża antyszczekowa

pac, elektryczne obroże, elektryczny pastuch, obroża antyszczekowa

niewidzialne ogrodzenie, elektryczna obroża, elektryczny pastuch, kojec dla psa

Elektryczny pastuch

Pies w ogrodzie ? Problem z psem ? Zobacz czym jest elektryczny pastuch dla psa. Elektroniczny kojec dla psa nie ogranicza swobody psom, a skutecznie zabezpiecza ogrody przed psem i kotem. To szybka i skuteczna tresura Twojego psa w domu, w ogrodzie, na wczasach i na spacerze z psem. Elektryczna obroża dla psa to skuteczna i szybka metoda, a tresura psa przynosi doskonałe rezultaty. Sprawdź jak stosowane są elektryczne obroże dla psów.

Kontakt