Elektryczny pastuch

        

Ogród, pies i elektryczny pastuch

Elektryczny pastuch dla psa

Elektryczny pastuch dla psa

Problemy z psami w ogrodzie. Jeśli Twój pies kopie doły, ucieka z działki, sika na rośliny, niszczy oczko wodne, gryzie podlewanie ogrodu lub w inny sposób niszczy Twój ogród przeczytaj o tym jak jak stosować elektryczny pastuch dla psa – niewidoczne ogrodzenie, znany również jako elektroniczny kojec dla psów. Udana tresura psa nie wymaga wcale dużej ilości czasu !

Najbardziej popularne zestawy niewidzialnych ogrodzeń składają się z nadajnika umieszczonego zwykle w garażu, niekiedy zaś w altanie lub w pomieszczeniu gospodarczym. Potrzebny jest również ukryty w ziemi lub pod korą przewód, który wyznacza strefę zakazaną dla psa, a także elektroniczna obroża z odbiornikiem.

Układając kabel określający chronione strefy ogrodu można dowolnie kształtować jego trasę, dokładnie według potrzeb i specyfiki danego ogrodu. Przewód może być zakopany, wpleciony w siatkę ogrodzeniową lub ukryty pod korą. Elektroniczne obroże zakładane psom i kotom potrafią rozpoznać bliskość przewodu z odległości jednego do kilku metrów bez fizycznego kontaktu z kablem, który w tego typu systemie pełni jedynie funkcję anteny. W przypadku zbytniego zbliżenia się do przewodu obroża ostrzega pupila dźwiękiem, a jeśli ten zbliży się jeszcze bardziej do przewodu, elektroniczna obroża odstraszy go krótkim impulsem elektrostatycznym, nieprzyjemnie napinając mięśnie naszego czworonoga i zmuszając go do opuszczenia chronionej strefy.

Sprawdź do czego służy elektryczna obroża dla psa, czy może być ona stosowana jako obroża antyszczekowa i w jaki sposób ogranicza ona szczekanie, wycie i ujadanie psów.

Czy obroża elektryczna rozwiąże każdy problem z psem i w każdej sytuacji ? Nie, ale w większości przypadków jest doskonałym i niezwykle skutecznym środkiem do osiągnięcia celu. Jeśli tylko poświęcisz psu minimum czasu efekty zaskoczą Cię niesamowicie !

Maj 2020
P W Ś C P S N
« Sty    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Elektryczne pastuchy

dogtra,tresura psa, obroża elektryczna, tresura

petsafe, obroża elektryczna, elektryczny pastuch, tresura psa

innotek, elektryczne obroże, elektryczny pastuch, obroża antyszczekowa

sportdog, elektryczne obroże, elektryczny pastuch, obroża antyszczekowa

pac, elektryczne obroże, elektryczny pastuch, obroża antyszczekowa

niewidzialne ogrodzenie, elektryczna obroża, elektryczny pastuch, kojec dla psa

Elektryczny pastuch

Pies w ogrodzie ? Problem z psem ? Zobacz czym jest elektryczny pastuch dla psa. Elektroniczny kojec dla psa nie ogranicza swobody psom, a skutecznie zabezpiecza ogrody przed psem i kotem. To szybka i skuteczna tresura Twojego psa w domu, w ogrodzie, na wczasach i na spacerze z psem. Elektryczna obroża dla psa to skuteczna i szybka metoda, a tresura psa przynosi doskonałe rezultaty. Sprawdź jak stosowane są elektryczne obroże dla psów.

Kontakt