Elektryczny pastuch

        

20 Kwi, 2010

Niewidzialne ogrodzenie dla najmniejszych psów

Zamieszczony przez: Sylwia w: Pies w ogrodzie

Marka PetSafe w trosce o tych najmniejszych czworonogów wypuściła na rynek niewidoczne ogrodzenie z niewiarygodnie lekką obrożą elektroniczną. Waga tej obroży to niespełna 45 gram. System ten nosi nazwę Radio Fence Premium i jest przeznaczony dla psów ważących od 3,6 kg do 25 kg.

W zestawie znajduje się 150 metrów przewodu, oczywiście system można wydłużyć stosując dodatkowy przewód. Maksymalnie zastosować można 1500 metrów takiego przewodu. Obroża elektroniczna dysponuje impulsem elektrostatycznym oraz dźwiękiem ostrzegawczym. Ogrodzenie można także skonfigurować w taki sposób, aby obroża emitowała wyłącznie sygnał ostrzegawczy.

Centralka ogrodzenia posiada bezpieczniki oraz całkowicie nowy wygląd, różniący się od poprzednich wersji marki PetSafe. Nadajnik jest wyposażony oczywiście w ostrzeganie dźwiękowe. Ponadto do tego systemu można zastosować dodatkowe obroże marki PetSafe. Do wyboru mamy obroże dla średnich psów, dużych psów oraz nawet dla kotów. Z takim systemem szkolenie psa w ogrodzie staje się jeszcze skuteczniejsze.


2 komentarze na "Niewidzialne ogrodzenie dla najmniejszych psów"

1 | psy

3. września 2010 o 12:17

Avatar

Czy to aby jest dobre dla tych psów?? Nie wiem czy takie ograniczanie wolności psa jest dobre. Pewnie wygodne dla właściciela.

2 | Majka

3. września 2010 o 15:15

Avatar

Wolność psa ograniczamy poprzez zamykanie go w kojcu. Myślę, że to wygoda i dla psa i dla właściciela.

Formularz komentarza

Maj 2020
P W Ś C P S N
« Sty    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Elektryczne pastuchy

dogtra,tresura psa, obroża elektryczna, tresura

petsafe, obroża elektryczna, elektryczny pastuch, tresura psa

innotek, elektryczne obroże, elektryczny pastuch, obroża antyszczekowa

sportdog, elektryczne obroże, elektryczny pastuch, obroża antyszczekowa

pac, elektryczne obroże, elektryczny pastuch, obroża antyszczekowa

niewidzialne ogrodzenie, elektryczna obroża, elektryczny pastuch, kojec dla psa

Elektryczny pastuch

Pies w ogrodzie ? Problem z psem ? Zobacz czym jest elektryczny pastuch dla psa. Elektroniczny kojec dla psa nie ogranicza swobody psom, a skutecznie zabezpiecza ogrody przed psem i kotem. To szybka i skuteczna tresura Twojego psa w domu, w ogrodzie, na wczasach i na spacerze z psem. Elektryczna obroża dla psa to skuteczna i szybka metoda, a tresura psa przynosi doskonałe rezultaty. Sprawdź jak stosowane są elektryczne obroże dla psów.

Kontakt