Elektryczny pastuch

        

29 Lip, 2014

Piękny ogród i pies

Zamieszczony przez: Majka w: Pies w ogrodzie|Tresura psa

W ostatnich czasach posiadacze ogrodów coraz bardziej przywiązują wagę do uporządkowanego oraz pełnego różnych roślin i drzewek ogrodu. Zadbany zielony trawnik, liczne rabatki kwiatowe, piaskownica dla dzieci czy oczko wodne stają się coraz częściej wizytówką wielu ogrodów. Co w przypadku gdy oprócz ogrodu posiadamy ukochanego psa, który uwielbia kopać dołki, wyrywać krzewy, kąpać się w oczku wodnym i wylegiwać się w dziecięcej piaskownicy? Producenci elektroniki dla zwierząt znaleźli na to rozwiązanie w postaci produktu o nazwie niewidzialne ogrodzenie, które jest rozwinięciem typowych ogrodzeń znanych jako elektryczny pastuch dla psa. Produkt ten pozwala na tworzenie przy pomocy ukrytego w ziemi przewodu różnorakich wysepek, tym samych tworząc miejsca do których nasz pupil nie ma dostępu. Dzięki temu możemy ochronić rośliny i wyznaczyć strefy w których nasz pies może się poruszać.

Elektryczny pastuch PetSafe dla dużego psaWiodącym producentem ogrodzeń jest amerykańska marka PetSafe oferująca te produkty dla psów oraz dla kotów. Firma ta oferuje szeroki wybór modeli pozwalający dopasować każdy z nich do odpowiedniego zwierzęcia. Dla małych psów można nabyć elektryczny pastuch zawierający obrożę bardzo małych rozmiarów, która nie będzie zbytnim obciążeniem np. niewidzialne ogrodzenie Premium. Dla większych i upartych ras dostępny jest produkt posiadający większą skalę impulsu oraz wibrację. Marka PetSafe oferuje również urządzenia dla kotów posiadające obroże przystosowane wielkością i siłą impulsu dla tych zwierząt.

Niewidzialne ogrodzenie Easypet Barrier 300Elektryczne pastuchy dla psów oferuje również znana marka EasyPet. Produktem polecanym dla psów różnych rozmiarów jest model EasyPet Barrier 300. Dla wygody użytkowników obrożę wyposażono w zasilanie przy pomocy akumulatorków. Ogrodzenie dla psów daje możliwość stworzenia wysepek o łącznej długości przewodu aż dwustu metrów.  Niewidzialne ogrodzenie działa w trybie automatycznym zwiększając poziom impulsu gdy nasz pupil zignoruje pierwsze ostrzeżenie i nadal zbliża się do zakazanej strefy. Ogrodzenie to skutecznie ochroni cenne miejsca oraz rośliny w naszym ogrodzie. W przypadku posiadania większej ilości psów producent przewidział współpracę centralki z dokupionymi obrożami dodatkowymi dla kolejnych psów, bez względu na ich ilość.


Brak odpowiedzi na "Piękny ogród i pies"

Formularz komentarza

Luty 2020
P W Ś C P S N
« Sty    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  

Elektryczne pastuchy

dogtra,tresura psa, obroża elektryczna, tresura

petsafe, obroża elektryczna, elektryczny pastuch, tresura psa

innotek, elektryczne obroże, elektryczny pastuch, obroża antyszczekowa

sportdog, elektryczne obroże, elektryczny pastuch, obroża antyszczekowa

pac, elektryczne obroże, elektryczny pastuch, obroża antyszczekowa

niewidzialne ogrodzenie, elektryczna obroża, elektryczny pastuch, kojec dla psa

Elektryczny pastuch

Pies w ogrodzie ? Problem z psem ? Zobacz czym jest elektryczny pastuch dla psa. Elektroniczny kojec dla psa nie ogranicza swobody psom, a skutecznie zabezpiecza ogrody przed psem i kotem. To szybka i skuteczna tresura Twojego psa w domu, w ogrodzie, na wczasach i na spacerze z psem. Elektryczna obroża dla psa to skuteczna i szybka metoda, a tresura psa przynosi doskonałe rezultaty. Sprawdź jak stosowane są elektryczne obroże dla psów.

Kontakt