Elektryczny pastuch

        

28 Lip, 2009

Pies w ogrodzie

Zamieszczony przez: admin w: Pies w ogrodzie

Wiele osób staje przed wyzwaniem jakim jest tresura psa w ogrodzie. Chcemy cieszyć się nie tylko szczęśliwym psem ale również pięknym i czystym ogrodem.

elektryczny-pastuch

Jak wiadomo radosne i beztroskie czworonogi potrafią podczas zabawy w ogrodzie dokonać zniszczeń, których efekty często przyprawiają nie tylko o poważny ból głowy, ale również wiążą się z naprawdę dużymi wydatkami. Często też nie jest możliwe precyzyjne określenie, czy dane zniszczenia, przysychanie roślin czy uszkodzenia instalacji spowodował niesforny pupil czy są może one wynikiem błędu wykonawcy lub dostawcy roślin. Takie sytuacje bywają przyczyną niepotrzebnych napięć i konfliktów.

Niejednokrotnie też, przed podjęciem decyzji o nowych nasadzeniach, organizacji kolejnej rabaty kwiatowej czy oczka wodnego, właściciele ogrodu stają przed dylematem – co na to zwierzęta? W tej sytuacji część osób rezygnuje z realizacji nowych pomysłów. W ostateczności decydują na różne sposoby zabezpieczania ogrodu. W ten sposób nawet piękne ogrody nabierają cech niepotrzebnie podzielonych przestrzeni, czy też w różny inny sposób stają się oszpecone zagrodzeniami lub typowymi pastuchami elektrycznymi, które działają nie tylko na psy ale i na ludzi, skutecznie obniżając walory użytkowe ogrodu.

Tak jednak być nie musi! Rozwiązanie okazuje się nie tylko proste, ale również możliwe do wprowadzenia niemal w każdym ogrodzie, w dowolnym momencie – zarówno podczas jego zakładania jak i na terenie zagospodarowanej przestrzeni. Problemy związane z przebywaniem zwierząt w ogrodzie można w szybki i skuteczny sposób rozwiązać za pomocą instalacji jednego z niewidocznych ogrodzeń elektronicznych dla psa lub kota.

Tego typu elektryczny pastuch dla psa lub kota jest kompletnie niewidoczny, bezpieczny dla psa noszącego elektroniczną obrożę i nie wymaga jakiegokolwiek kontaktu z przewodem. Łatwa tresura psów i kotów do pracy z systemem powoduje, że znajduje on coraz większą rzeszę nabywców,  którzy chcą cieszyć się nie tylko pięknym ogrodem ale i szczęśliwym pupilem, który nie dewastuje roślin, ogrodzeń i rabat kwiatowych.

Noszona przez psa obroża elektryczna skutecznie powstrzymuje go nie tylko przed ucieczkami poza teren ogrodu, ale również skutecznie zapobiega pojawianiu się psa w pobliżu rabat kwiatowych, drzew i cennych krzewów.


3 komentarze na "Pies w ogrodzie"

1 | Agnieszka

30. lipca 2009 o 22:34

Avatar

Super sprawa! W końcu ktoś stworzył coś co sprawiło, że ogród pozostaje nietknięty przez psy.

2 | piesek

3. września 2010 o 12:01

Avatar

Jak dla mnie przesada, czy to nie szkodzi temu biednemu psiakowi?

3 | Sylwia

3. września 2010 o 14:51

Avatar

Jak dla mnie to nie jest przesada, bo lepiej jest, gdy pies biega po ogrodzie niż siedzi cały dzień zamknięty w kojcu.

Formularz komentarza

Maj 2020
P W Ś C P S N
« Sty    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Elektryczne pastuchy

dogtra,tresura psa, obroża elektryczna, tresura

petsafe, obroża elektryczna, elektryczny pastuch, tresura psa

innotek, elektryczne obroże, elektryczny pastuch, obroża antyszczekowa

sportdog, elektryczne obroże, elektryczny pastuch, obroża antyszczekowa

pac, elektryczne obroże, elektryczny pastuch, obroża antyszczekowa

niewidzialne ogrodzenie, elektryczna obroża, elektryczny pastuch, kojec dla psa

Elektryczny pastuch

Pies w ogrodzie ? Problem z psem ? Zobacz czym jest elektryczny pastuch dla psa. Elektroniczny kojec dla psa nie ogranicza swobody psom, a skutecznie zabezpiecza ogrody przed psem i kotem. To szybka i skuteczna tresura Twojego psa w domu, w ogrodzie, na wczasach i na spacerze z psem. Elektryczna obroża dla psa to skuteczna i szybka metoda, a tresura psa przynosi doskonałe rezultaty. Sprawdź jak stosowane są elektryczne obroże dla psów.

Kontakt