Elektryczny pastuch

        

17 Paź, 2014

Pozwól swojemu pupilowi przebywać w ogrodzie

Zamieszczony przez: Majka w: Pies w ogrodzie

Zwierzęta domowe takie jak kot lub pies powinny zyskać jak najwięcej swobody, dzięki czemu każde z nich będzie mogło chodzić, przemieszczać się, a nie tylko leżeć na wyznaczonym mu posłaniu. Oprócz  niewidzialnego ogrodzenia warto pomyśleć o umożliwieniu psu lub kotu na wydostanie się na teren ogrodu. W tej kwestii świetnym rozwiązaniem wydają się być drzwiczki dla psów i kotów, które montujemy w drzwiach, za sprawą których nasz zwierzak może szybko opuścić dom, by móc chodzić po ogrodzie.

Drzwiczki dla psa PetsafeJednym z ciekawszych modeli drzwiczek, które z pewnością sprawdzą się i w twoim domu, są klasyczne drzwiczki dla średnich psów od PetSafe. Te drzwiczki dla psa są na tyle duże, by korzystały z nich małe i średnie psy. Mogą też one stanowić przejście dla kotów. W drzwiczkach został zastosowany specjalny magnes na całej długości klapki, dzięki czemu drzwiczki nie będą szarpane podmuchami wiatru, do domu nie będzie padał śnieg, czy deszcz. Jeżeli opuszczamy nasz dom na dłużej możemy zamontować dodatkową wkładkę blokująca drzwiczki na dłużej dołączoną do zestawu. Oprawa drzwiczek została wykonana z tworzywa sztucznego. Jest ono odporne na warunki atmosferyczne. Drzwiczki są idealne do montażu zarówno w drzwiach wykonanych z drewna, metalu, PCV, jak i też w ścianach. Do montażu w grubych drzwiach lub ściankach w zestawie znajduje się specjalny tunel o głębokości 5 cm. który znajduje zastosowanie w grubszych drzwiach lub murach.

Dzrwiczki do moskitieryInnym ciekawym rozwiązaniem, zwłaszcza na lato, są drzwiczki dla psów i kotów do moskitiery. Często latem zabezpieczamy wejścia do naszych domów drobną siateczką, która ma zapewniać cyrkulację powietrza i ograniczać wchodzenie owadów do naszego domu. Jeżeli mamy już wbudowane w nasze drzwi drzwiczki dla zwierzaka warto też takowe zapewnić w moskitierze. Proponowany model Screen-fit od marki Ideal został tak zaprojektowany by drzwiczki były lekkie i na tyle wąskie, by mogły się zmieścić w moskitierach i zanadto ich nie obciążały. Drzwiczki posiadają także magnes, który ułatwia domykanie klapki, a także zamek pozwalający na zamknięcie drzwiczek przed twoim zwierzakiem.

Jeżeli szukamy idealnego rozwiązania do naszych drzwi warto jest zwrócić uwagę na materiał, z jakiego są wykonane oraz na ich grubość. Pamiętajmy także, że jeśli kupiliśmy drzwi dobrej marki, wysokiej jakości, to nie oszczędzajmy na drzwiczkach, gdyż tym samym osłabimy ich właściwości. Jeżeli zależy nam na modelu, który ogranicza straty ciepła warto poszukać serii drzwi dla psów i kotów EasyPet Premium, które poprzez śluzy powietrzne lub specjalną budowę klapki nie tylko zapobiegają wychłodzeniu pomieszczeń ale również są odporne na mocne podmuchy wiatru.


Brak odpowiedzi na "Pozwól swojemu pupilowi przebywać w ogrodzie"

Formularz komentarza

Kwiecień 2020
P W Ś C P S N
« Sty    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Elektryczne pastuchy

dogtra,tresura psa, obroża elektryczna, tresura

petsafe, obroża elektryczna, elektryczny pastuch, tresura psa

innotek, elektryczne obroże, elektryczny pastuch, obroża antyszczekowa

sportdog, elektryczne obroże, elektryczny pastuch, obroża antyszczekowa

pac, elektryczne obroże, elektryczny pastuch, obroża antyszczekowa

niewidzialne ogrodzenie, elektryczna obroża, elektryczny pastuch, kojec dla psa

Elektryczny pastuch

Pies w ogrodzie ? Problem z psem ? Zobacz czym jest elektryczny pastuch dla psa. Elektroniczny kojec dla psa nie ogranicza swobody psom, a skutecznie zabezpiecza ogrody przed psem i kotem. To szybka i skuteczna tresura Twojego psa w domu, w ogrodzie, na wczasach i na spacerze z psem. Elektryczna obroża dla psa to skuteczna i szybka metoda, a tresura psa przynosi doskonałe rezultaty. Sprawdź jak stosowane są elektryczne obroże dla psów.

Kontakt