Elektryczny pastuch

        

08 Cze, 2012

Skuteczna tresura z obrożą elektroniczną

Zamieszczony przez: Majka w: Bez kategorii

Tresura psa to zadanie dla osoby, której zależy na tym, aby zwierzę zachowywało się nieszkodliwie. Wymaga to od właściciela sporo zaangażowania i cierpliwości. Dzięki posiadaniu kilku istotnych informacji oraz pomocniczych urządzeń, możemy osiągnąć satysfakcjonujący efekt. Musimy pamiętać, że pies nie jest zabawką, ale żywym stworzeniem. Nie możemy opierać tresury na krzyczeniu i biciu psiaka. Nie przyniesie nam to żadnego efektu poza tym, że zwierzę będzie się nas po prostu bało.

Elektroniczne systemy szkoleniowe - skuteczna i prosta tresura psaSzkolenie powinno opierać się na systemie kar i nagród, a nie na katowaniu. Wystarczy zasięgnąć opinii u specjalisty lub udać się do rzetelnego sklepu z odpowiednim asortymentem, aby profesjonalnie przygotować się do rozpoczęcia domowej tresury naszego psiaka. Bardzo ważna jest umiejętność podejścia do treningu jak do zabawy z naszym czworonożnym przyjacielem. Konieczne jest także nagradzanie pupila za każdym razem, kiedy poczyni jakikolwiek – nawet najmniejszy- postęp w szkoleniu.Jeśli nie mamy pomysłu, jak to zrobić i co wykorzystać jako nagrodę, możemy wejść na stronę sklepu EasyPet i wybrać jedną spośród wielu zabawek, jakie oferuje nam szeroki asortyment sklepu. Również na stronie sklepu EasyPet znajdziemy liczne modele obroży, które pozwolą nam szybciej i efektywniej przeprowadzić trening naszego pupila. Obroże elektroniczne, które oferuje nam sklep EasyPet, posiadają certyfikat CE oraz ECMA. Daje nam to gwarancję, że szkolenie psiaka prowadzone jest przy pomocy urządzenia przystosowanego do pracy ze zwierzętami i absolutnie nie zagraża zdrowiu i życiu naszego ulubieńca.

Specjalistyczne testy, jakim podlegają produkty firm starających się o uzyskanie odpowiednich certyfikatów, gwarantują naszemu psu bezpieczeństwo. Obroże elektroniczne to bardzo przydatne urządzenia, z którymi warto się zapoznać, jeśli planujemy trening psiaka. Za ich pomocą skutecznie oduczymy czworonożnego przyjaciela zarówno szarpania smyczy podczas spacerów, gryzienia butów domowników, drapania mebli, a także opuszczania terenu posesji. Różne rozmiary i poziomy impulsów pozwalają na stosowanie tego typu urządzeń nawet u małych psiaków, które mają zaledwie kilka miesięcy. Działanie obroży chwalą sobie także właściciele psów myśliwskich, które wymagają specjalistycznej tresury i bardziej zaawansowanych urządzeń. Takie modele również znajdziemy na EasyPet.


Brak odpowiedzi na "Skuteczna tresura z obrożą elektroniczną"

Formularz komentarza

Maj 2020
P W Ś C P S N
« Sty    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Elektryczne pastuchy

dogtra,tresura psa, obroża elektryczna, tresura

petsafe, obroża elektryczna, elektryczny pastuch, tresura psa

innotek, elektryczne obroże, elektryczny pastuch, obroża antyszczekowa

sportdog, elektryczne obroże, elektryczny pastuch, obroża antyszczekowa

pac, elektryczne obroże, elektryczny pastuch, obroża antyszczekowa

niewidzialne ogrodzenie, elektryczna obroża, elektryczny pastuch, kojec dla psa

Elektryczny pastuch

Pies w ogrodzie ? Problem z psem ? Zobacz czym jest elektryczny pastuch dla psa. Elektroniczny kojec dla psa nie ogranicza swobody psom, a skutecznie zabezpiecza ogrody przed psem i kotem. To szybka i skuteczna tresura Twojego psa w domu, w ogrodzie, na wczasach i na spacerze z psem. Elektryczna obroża dla psa to skuteczna i szybka metoda, a tresura psa przynosi doskonałe rezultaty. Sprawdź jak stosowane są elektryczne obroże dla psów.

Kontakt