Elektryczny pastuch

        

11 Cze, 2014

Ucieczki psa z ogrodu

Zamieszczony przez: Majka w: Pies w ogrodzie|Tresura psa

Jeśli nasz pies uwielbia uciekać z terenu posesji i wraca dopiero w nocy lub późnym wieczorem, niejednokrotnie jesteśmy bardzo ciekawi, gdzie się podziewał przez kilka godzin lub którędy uciekał. Możemy nie wypuszczać go z domu lub zaopatrzyć się w specjalne urządzenie, które pozwoli na jego lokalizację. Pragnąc zapobiec psim wycieczkom, kupmy jeden z zestawów niewidzialnego ogrodzenia, które doceniane jest przez właścicieli niesfornych psiaków na całym świecie.

Elektryczny pastuch dla psa EasyPet Barrier 300 Obroża z impulsem elektrycznym skutecznie zniechęci psa do ucieczki, kiedy tylko zbliży się do ogrodzenia na ustaloną przez nas odległość np. pastuch elektryczny dla psa EastPet Barrier 300. Szeroki wybór zestawów zawierających elektroniczną obrożę, kabel do ukrycia w ziemi i nadajnik znajdziemy w wielu sklepach. Innym sposobem jest zaopatrzenie psa w lokalizator, który pozwoli namierzyć nam go przez wykorzystanie chociażby technologii GPS. Część tego typu systemów jak np. Geodog posiada wbudowany akumulator zapewniający nam długie śledzenie pupila. Lokalizatory pozwalają na sprawdzenie miejsca pobytu psa za pomocą specjalnej aplikacji, którą uruchomimy zarówno na telefonie komórkowym, jak też na ekranie komputera.

Kamerka Eyenimal dla psów i kotówJeżeli chcemy poznać ulubione ścieżki naszego psiaka i sprawdzić, czy nie czeka na niego żadne niebezpieczeństwo, możemy zaopatrzyć się w kamerę dla psa lub kota. Przyczepimy ją do psiej obroży i po powrocie pupila z wyprawy po prostu obejrzymy film. Ciekawym produktem, który pozwala nam na podglądanie podróży naszego czworonożnego przyjaciela, jest kamerka Eyenimal. Kamerka posiada akumulator, który umożliwia nam wykonanie ponad dwugodzinnego nagrania. Wystarczy wcisnąć jeden przycisk, aby zarejestrować długą wycieczkę naszego psiaka. Produkt posiada wbudowany mikrofon, dzięki czemu możemy obejrzeć obraz, ale także posłuchać dźwięku. Pamięć, jaką dysponuje kamera, to aż 8 GB.

Do zestawu dołączony jest kabel USB umożliwiający podłączenie produktu do komputera i obejrzenie filmu z psiej wyprawy. Takie urządzenie pozwoli nam na zyskanie pewności, że psiakowi nic nie zagraża, kiedy spaceruje bez nadzoru ale i będzie doskonałym narzędziem do poznania celów wypraw naszego ulubieńca.


Brak odpowiedzi na "Ucieczki psa z ogrodu"

Formularz komentarza

Maj 2020
P W Ś C P S N
« Sty    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Elektryczne pastuchy

dogtra,tresura psa, obroża elektryczna, tresura

petsafe, obroża elektryczna, elektryczny pastuch, tresura psa

innotek, elektryczne obroże, elektryczny pastuch, obroża antyszczekowa

sportdog, elektryczne obroże, elektryczny pastuch, obroża antyszczekowa

pac, elektryczne obroże, elektryczny pastuch, obroża antyszczekowa

niewidzialne ogrodzenie, elektryczna obroża, elektryczny pastuch, kojec dla psa

Elektryczny pastuch

Pies w ogrodzie ? Problem z psem ? Zobacz czym jest elektryczny pastuch dla psa. Elektroniczny kojec dla psa nie ogranicza swobody psom, a skutecznie zabezpiecza ogrody przed psem i kotem. To szybka i skuteczna tresura Twojego psa w domu, w ogrodzie, na wczasach i na spacerze z psem. Elektryczna obroża dla psa to skuteczna i szybka metoda, a tresura psa przynosi doskonałe rezultaty. Sprawdź jak stosowane są elektryczne obroże dla psów.

Kontakt