Elektryczny pastuch

        

16 Sty, 2013

Uciekający pies to już nie problem

Zamieszczony przez: Majka w: Pies w ogrodzie

Pies, który ucieka z domu, to utrapienie wielu osób. Jedni machną ręką i będą czekać w domu na powrót pupila, inni zmartwią się i pójdą go szukać. Wiadomo, że nieostrożny psiak może wpaść pod samochód. Jeśli nie chcemy, aby nasz czworonożny ulubieniec urządzał sobie wycieczki, które spędzają nam sen z powiek, wystarczy zaopatrzyć się w specjalistyczne urządzenie. Niewidzialne ogrodzenie pozwoli nam zatrzymać psa po właściwej stronie furtki, a także pomoże uchronić ogród przed zniszczeniem. Wystarczy wyznaczyć za pomocą specjalnego kabla granice, których nasz pies nie może przekraczać.

Uciekajacy pies to juz nie problemDługość kabla w każdym zestawie prezentuje się inaczej. Mamy tak duży wybór produktów, że nikt nie może powiedzieć, że zabrakło mu przewodu do wyznaczenia strefy. Kabel można również dokupić. Aż 450 metrów przewodu oferuje nam zestaw marki PetSafe. Model PRF-3004XW-20 to rozwiązanie dla osób, które nie mają już pomysłów, jak pokonać aktywność swojego pupila. Wodoodporna obroża gwarantuje nam możliwość pilnowania psa także podczas deszczu lub opadów śniegu. Certyfikat ECMA gwarantuje bezpieczeństwo zwierzaka. Jest to ważne oznaczenie i zwróćmy uwagę, czy wybrany przez nas produkt je posiada. Nie możemy bowiem kupić dla ochrony ogrodu czegoś, co nie chroni przy okazji naszego psa i mogłoby mu wyrządzić krzywdę. Nie o to przecież chodzi. Dodatkowo psiak ma okazję unikać nawet impulsów elektrostatycznych, jakie wysyła mu obroża. Model należący do zestawu PRF-3004XW-20 posiada bowiem system ostrzegania dźwiękowego. Kiedy nasz czworonożny przyjaciel zbliży się do rejonu, który otoczyliśmy kablem, obroża pośle mu ostrzegawczy sygnał. Z czasem, kiedy już skojarzy znajomy dźwięk z następującym chwile później impulsem, będzie rezygnował ze zbliżania się do kabla już po usłyszeniu sygnału.

Jeżeli nie chcemy rozkładać kabla lub planujemy wyjechać na wczasy i zabrać ze sobą psa, możemy nabyć nadajnik bezprzewodowy. Psiak nie może oddalić się dalej, niż na odległość 27,5 metra od nadajnika. Taką ofertę przygotowała dla najbardziej wymagających klientów marka PetSafe. Zestaw ten może być wykorzystywany zarówno wtedy, gdy posiadamy jednego psa, jak również, gdy mamy kilka psów. Każda obroża posiada 5 poziomów mocy impulsu elektrycznego, co pozwala na regulowanie siły bodźca adekwatnie do wrażliwości naszego pupila. Jest to ciekawa alternatywa dla zestawu z kablem.


Brak odpowiedzi na "Uciekający pies to już nie problem"

Formularz komentarza

Luty 2020
P W Ś C P S N
« Sty    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  

Elektryczne pastuchy

dogtra,tresura psa, obroża elektryczna, tresura

petsafe, obroża elektryczna, elektryczny pastuch, tresura psa

innotek, elektryczne obroże, elektryczny pastuch, obroża antyszczekowa

sportdog, elektryczne obroże, elektryczny pastuch, obroża antyszczekowa

pac, elektryczne obroże, elektryczny pastuch, obroża antyszczekowa

niewidzialne ogrodzenie, elektryczna obroża, elektryczny pastuch, kojec dla psa

Elektryczny pastuch

Pies w ogrodzie ? Problem z psem ? Zobacz czym jest elektryczny pastuch dla psa. Elektroniczny kojec dla psa nie ogranicza swobody psom, a skutecznie zabezpiecza ogrody przed psem i kotem. To szybka i skuteczna tresura Twojego psa w domu, w ogrodzie, na wczasach i na spacerze z psem. Elektryczna obroża dla psa to skuteczna i szybka metoda, a tresura psa przynosi doskonałe rezultaty. Sprawdź jak stosowane są elektryczne obroże dla psów.

Kontakt