Elektryczny pastuch

        

24 Sty, 2019

Wyjazd z psem. Jak kontrolować psa na wakacjach?

Zamieszczony przez: Majka w: Pies w ogrodzie

Wielu właścicieli pupili spędza z nimi wakacje. Zdarza się że taki wyjazd dla czworonoga może być tylko utrapieniem. Jeżeli nasz pobyt jest w otwartym ośrodku wypoczynkowym czy na polu namiotowym upilnowanie swobodnie biegającego psa jest praktycznie nie możliwe. Nie rzadko również obecność luzem biegającego psiaka przeszkadza co niektórym osobom. Pies przywiązany do drzewa przez tydzień na pewno nie będzie szczęśliwy. Rozwiązaniem w takich sytuacjach będzie bezprzewodowy elektryczny pastuch dla psa.

Elektryczny pastuch dla psa To sprytne urządzenie można przewozić bez konieczności używania jakiegokolwiek kabla. Składa się ono z bazy oraz obroży elektrycznej dla psa. Pies noszący obrożę może poruszać się w promieniu do 32 metrów od nadajnika. Odległość tą oczywiście można regulować w zależności od tego jaka w tym czasie jest nam akurat potrzebna. Dodatkowym atutem urządzenia jest to, że obroża zasilana jest na akumulatorek, który można ładować co przydaje się w miejscach oddalonych od lepiej wyposażonych sklepów gdzie moglibyśmy nie dostać specyficznych baterii. Sama baza potrzebuje do działania podłączenia do sieci elektrycznej. Odbiornik został wyposażony w 6 poziomów impulsów oraz ostrzeżenie dźwiękowe. Gdy nasz pupil zbliży się do strefy wyznaczonej przez nadajnik otrzyma sygnał akustyczny a jeżeli go zignoruje korekcje na ustawionym wcześniej poziomie. Po okresie szkolenia już sam dźwięk powoduje, że psiak wycofuje się ze strefy.

Bezprzewodowy pastuch dla psa Niewidoczne ogrodzenie dla psów to rozwiązanie jest wygodne nie tylko dla właścicieli psów, którzy wyjeżdżają na wakacje, ale również dla osób często podróżujących z psem pomiędzy swoimi dwoma domami. Dzięki temu produktowi nie muszą kupować dwóch oddzielnych urządzeń a tym samym zaoszczędzić fundusze. Instalacja jest intuicyjna i nie wymaga dodatkowych umiejętności a samo szkolenie psa nie zajmuje więcej niż kilka dni. Po okresie adaptacji pies może cieszyć się swobodą, a szczęśliwy pies to szczęśliwy właściciel.


Brak odpowiedzi na "Wyjazd z psem. Jak kontrolować psa na wakacjach?"

Formularz komentarza

Maj 2020
P W Ś C P S N
« Sty    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Elektryczne pastuchy

dogtra,tresura psa, obroża elektryczna, tresura

petsafe, obroża elektryczna, elektryczny pastuch, tresura psa

innotek, elektryczne obroże, elektryczny pastuch, obroża antyszczekowa

sportdog, elektryczne obroże, elektryczny pastuch, obroża antyszczekowa

pac, elektryczne obroże, elektryczny pastuch, obroża antyszczekowa

niewidzialne ogrodzenie, elektryczna obroża, elektryczny pastuch, kojec dla psa

Elektryczny pastuch

Pies w ogrodzie ? Problem z psem ? Zobacz czym jest elektryczny pastuch dla psa. Elektroniczny kojec dla psa nie ogranicza swobody psom, a skutecznie zabezpiecza ogrody przed psem i kotem. To szybka i skuteczna tresura Twojego psa w domu, w ogrodzie, na wczasach i na spacerze z psem. Elektryczna obroża dla psa to skuteczna i szybka metoda, a tresura psa przynosi doskonałe rezultaty. Sprawdź jak stosowane są elektryczne obroże dla psów.

Kontakt